GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 4674283
*
nr 467 4283
Urnor
1 par, keramik, blomdekor, höjd: 30 (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 maj 2007
kl 17:05:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 11:02:42
1
100 kr
14/5 15:59:22
2
400 kr
14/5 16:15:17
3
400 kr
14/5 16:15:36
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Urnor
nr 467 4283
Urnor
1 par, keramik, blomdekor, höjd: 30 (skador)
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 maj 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 11:02:42 | 1 | 100 kr |
14/5 15:59:22 | 2 | 400 kr |
14/5 16:15:17 | 3 | 400 kr |
14/5 16:15:36 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.